Competitieprogramma

3/10/2018, De taken voor 06 oktober 2018

4 oktober 2018

Taken voor 06-oktober-2018

 

Hieronder vind je de indeling voor de taken van deze week. Deze hebben jullie gelukkig al gezien in de basketball.nl-app.

 

Wij verwachten dat we op je kunnen rekeken zoals jij ook rekent op een scheidsrechter en tafel als jij moet spelen!
Kun je echt niet dan willen we je vragen te ruilen met een teamgenoot en dit even
aan ons te laten weten. 

 

  6-10-2018    
Tijd Wedstrijd Scheidsrechters Tafelofficial
14:00 E.B.C.G. X14 2 -
Yellow Sox X14 1
Melis, M (Martijn) van,
Valencia, L (Enrique),
Henneman, MPP (Mathias),
Knoop, S (Senne)
14:00 E.B.C.G. X12 1 (VR) -
Venlo Sport Crusaders
X12 1
Straten, T (Tommy),
Hazenberg, R (Richard),
Beekman, SN (Sverre),
Loon, S (Symon) Van
15:45 E.B.C.G. M16 2 -
Vido M16 1
Rijsingen, JGJ (Joris) van,
Vaart, J (Jeroen) v.d.,
Sweegers, P. (Pepijn),
Sijkens, R (Roy)
15:45 E.B.C.G. X14 1 - Venlo
Sport Crusaders X14 1
Eillyas, F (Frank),
Peeters, S (Sam),
Warmink, J (Julian),
Zhan, Y. (Ynjie)
17:30 E.B.C.G. MSE 1 -
Yellow Sox MSE 1
  Koningsberger, W (Wouter),
Passier, D (Daan),
Alphen, J (Jim) Van
17:30 E.B.C.G. M16 1 (VR) -
Black Shots M16 1 (VR)
Oortwijn, B (Bart),
Ritmeijer, J (Joshua),
Hedel, BWM (Bram) Van
19:15 E.B.C.G. MSE 2 -
Agathos MSE 2 *
Cadier, B (Ben),
Temminck, D. (Denny),
Mensch, J (Jochem),
Eembergen, B (Bram) van
       

 

20/09/2018, De taken voor 22 september 2018

21 september 2018

Taken voor 22-september-2018

 

Hieronder vind je de indeling voor de eerste taken van dit seizoen. Deze hebben jullie gelukkig al gezien in de basketball.nl-app.

 

Wij verwachten dat we op je kunnen rekeken zoals jij ook rekent op een scheidsrechter en tafel als jij moet spelen!
Kun je echt niet dan willen we je vragen te ruilen met een teamgenoot en dit even
aan ons te laten weten. 

 

  22-9-2018 Zaalwacht: Tommy
Vincent
Tijd Wedstrijd Scheidsrechters Tafelofficials
14:00 E.B.C.G. X14 1 -
BV Grave X14 1 (VR)
Straten, T (Tommy),
Gerven, VJAM (Vincent)
Van, Ideler, N. (Noel),
Dijck, S (Steven) Van
14:00 E.B.C.G. X12 1 -
Basketbal Academie
Limburg X12 2
Eillyas, F (Frank),
Kantelberg, LJP (Lawrence),
Ideler, J. (Jort),
Meegdes, L (Lean)
15:45 E.B.C.G. M20 1 -
Jumping Giants M20 1
Melis, M (Martijn) van,
Cadier, B (Ben),
Dijk, JR (Joris) Van,
Heyt, M. (Maurice)
15:45 E.B.C.G. X14 2 -
Almonte X14 2
Rijsingen, JGJ (Joris) van,
Eembergen, B (Bram) van,
Heyt, D. (Daniel),
Hoogenberg, E (Erik)
17:30 E.B.C.G. MSE 1 -
BC Deurne Pioniers
MSE 1
  Zeilstra, T (Tjerk),
Curral, KN (Kilian),
Bekkers, RHG (Rick)
17:30 E.B.C.G. M16 1 (VR) -
Almonte M16 2
Alphen, J (Jim) Van,
Koningsberger, W (Wouter),
Verra, S (Sam),
Wijnen, PAJ (Peter)
19:15 E.B.C.G. MSE 2 -
BC LIESHOUT MSE 2
Rijsingen, T (Thijs) van,
Hazenberg, R (Richard),
Ideler, T. (Ties),
Mensch, J (Jochem)
       
18:45 Valkenswaard Falcons
M16 1 (VR) -
E.B.C.G. M16 2  
       

 

 


Over de wedstrijden:

 

De algemene regels kun je hier altijd nalezen, en natuurlijk staan op onze site ook de spelregels!

We maken tegenwoordig gebruik van een digitaal wedstrijdformulier, info hierover vind je hier.

(Let op bij de heren senioren 1 moeten we de 24 (14) seconden schotklok gebruiken. Zie deze pagina voor uitleg over hoe de klok bediend moet worden)

 

Voor meer overzichten, bijvoorbeeld van de stand en programma van andere clubs, kun je natuurlijk ook kijken op de Basketball-app.